www.artem.cdx.pl

Posnet Thermal FV EJ
POKAŻ PRODUKT
Cena: 3442.77 zł
Jest wersją najpopularniejszej w kraju drukarki fiskalnej, wyposażoną w moduł kopii elektronicznej paragonów, dedykowaną do placówek handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu.
Elzab Alfa Max
POKAŻ PRODUKT
Cena: 1832.70 zł
Dedykowana jest do pracy w dużych i średniej wielkości placówkach handlowych. Posiada wytrzymały akumulator litowo-jonowy, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej.
Novitus HD OnLine
POKAŻ PRODUKT
Cena: 3309 zł  3677.70 zł
To urządzenie skonstruowane ze sprawdzonych solidnych komponentów, używanych do produkcji najbardziej niezawodnych drukarek japońskiej firmy CITIZEN. Wersja online drukarki HD to zbiór sprawdzonej technologii z poprzednich modeli połączony z najnowocześniejszymi standardami na rynku.
Metrologic MS-3580 quantum
POKAŻ PRODUKT
Cena: Kontakt tel. zł
To najmniejszy spośród laserowych czytników wielokierunkowych, dzięki czemu może być instalowany nawet na niewielkich powierzchniach. Ustawiony na ladzie bez mocowania może być używany w trybie pracy ręcznej, a gumowa obudowa chroni czytnik.
Datecs WP-50
POKAŻ PRODUKT
Cena: 1830 zł
Kasa przenośna wyposażona w moduł wifi, Bluetooth lub GPRS. Kasa z 3 letnim pakietem dostępowym do CRK - cenie!
PAKIET STARTOWY
POKAŻ PRODUKT
Cena: kontakt tel. zł
Alternatywa dla kasy fiskalnej. Pakiet składający się z dużego tabletu, poza obsługą kasową pozwala śledzić na bieżąco statystyki oraz raporty sprzedaży.
Magellan 800i
POKAŻ PRODUKT
Cena: Kontakt tel. zł
Wielkokierunkowy czytnik prezentacyjny typu area imager. Zastosowanie technologii imagerowej to w efekcie wysoka niezawodność i produktywność. Dzięki wykorzystaniu cyfrowej obróbki obrazu, skaner odczytuje kody kreskowe 1D i 2D.
Zebex Z-3051
POKAŻ PRODUKT
Cena: Kontakt tel. zł
Jest to jeden z najnowocześniejszych czytników laserowych jednoliniowych na rynku. Rewolucyjnym rozwiązaniem jest specjalizowany mikroprocesor z funkcją Z-Scan opracowany przez inżynierów firmy Zebex.
Novitus PS-4000 E
POKAŻ PRODUKT
Cena: 3677.70 zł
Najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Jest pierwszą w Polsce kasą systemową typu ECR realizującą zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów.
PAKIET NEXT ONLINE
POKAŻ PRODUKT
Cena: 2693.70 zł
Nowa era kas fiskalnych. Urządzenie Novitus Next połączone z systemem Storyous, łączy w sobie tradycyjną kasę fiskalną z nowoczesnym systemem POS

Dane teleadresowe :    ARTEM - Kasy Fiskalne | 40-063 Katowice | ul. Żwirki i Wigury 7 | telefon / Fax: 32 203 76 54 |

 Powered by: www.CDX.pl