www.artem.cdx.pl

O Nas !

Szanowni Państwo!

 

 

Pragniemy przedstawić naszą ofertę kas i drukarek fiskalnych  tak renomowanych firm jak: NOVITUS, ELZAB, POSNET, DATECS, EMAR, FASY. Mamy nadzieję tym samym dopomóc w wyborze kasy, która w pełni odpowiadałaby Państwa życzeniom i wymaganiom.

Firma ARTEM sprzedaje i instaluje kasy fiskalne od 1994 roku !!!
W związku z dużym doświadczeniem zapewniamy naszym klientom pełną obsługę związaną z instalacją, szkoleniem oraz serwisem kas fiskalnych.

Ze względu na sprofilowanie naszej działalności na sprzedaż i instalację kas fiskalnych - począwszy od prostych i tanich, jak i specjalizowanych systemów opartych na strukturze fiskalnej - możemy zapewnić najwyższy poziom obsługi związany ze znajomością przepisów i rozporządzeń regulujących warunki stosowania tych urządzeń.

Poprzez obecność na światowych rynkach oferowane przez nas kasy potwierdziły swoją wysoką jakośći niezawodność. Również kilkunastoletnia obecność na rynku polskim jest poparta doskonałą opinią użytkowników. Wszystkie oferowane przez nas modele kas spełniają wymagania stawiane kasom fiskalnym i są dopuszczone przez Ministerstwo Finansów!

Na każdą kasę udzielana jest 12-miesięczna gwarancja (z możliwością wydłużenia do 5 lat!)
Ponadto kasy mogą pracować bez włączenia pamięci fiskalnej, czyli jako tradycyjne kasy sklepowe, a o momencie włączenia trybu fiskalnego decyduje użytkownik! Pozwala to na pracę w trybie treningowym, który umożliwi naukę na nowo zakupionym sprzęcie.

 

 

Dane teleadresowe :    ARTEM - Kasy Fiskalne | 40-063 Katowice | ul. Żwirki i Wigury 7 | telefon / Fax: 32 203 76 54 |

 Powered by: www.CDX.pl