www.artem.cdx.pl

NOWOŚCI
Ilość produktów: 29 123...DALEJ
ELZAB K1 SLIM
POKAŻ PRODUKT
Cena: 1830 zł
SLIM - to kieszonkowa kasa fiskalna ONLINE zamknięta w unikalnej obudowie o rozmiarze zbliżonym do smartfona. Mobilna, poręczna i wyjątkowo smukła – bez problemu mieści się w dłoni.
Novitus Nano II Online
POKAŻ PRODUKT
Cena: 1906.5 zł  1830 zł
Nowy design znanej i popularnej kasy Nano. Teraz w standardzie WiFi oraz większa ilość klawiszy funkcyjnych. Łączność z oprogramowaniem Novicloud, a także współpraca z terminalem/PinPadem.
Novitus LINK OnLine
POKAŻ PRODUKT
Cena: 1830 zł
Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to znak rozpoznawczy kasy dedykowanej do małych i średnich punktów sprzedaży i usług.
Elzab Mera OnLine
POKAŻ PRODUKT
Cena: 3677.70 zł
Wysokiej klasy, szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z automatycznym obcinaczem papieru w standardzie. Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzi się w supermarkecie, hurtowni, hotelu, restauracji, księgarni oraz stacji paliw.
Elzab Zeta OnLine
POKAŻ PRODUKT
Cena: 2429 zł  2693 zł
mała drukarka fiskalna, z dużymi możliwościami, w atrakcyjnej cenie. Przeznaczona jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Z uwagi na kompaktową obudowę zajmuje niewiele miejsca na ladzie. Drukuje Faktury VAT.
Novitus Deon OnLine
POKAŻ PRODUKT
Cena: 2815 zł  3062.70 zł
Drukarka została doposażona w najnowszą technologię spełniającą obecne wymogi. Jest to urządzenie mobilne, które spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Novitus HD II KOnLine
POKAŻ PRODUKT
Cena: 3677.70 zł
To urządzenie skonstruowane ze sprawdzonych solidnych komponentów, używanych do produkcji najbardziej niezawodnych drukarek japońskiej firmy CITIZEN. Wersja online drukarki HD to zbiór sprawdzonej technologii z poprzednich modeli połączony z najnowocześniejszymi standardami na rynku.
Novitus Bono OnLine
POKAŻ PRODUKT
Cena: 2977.83 zł  3308.7 zł
Drukarka fiskalna BONO Online posiada nowe funkcjonalności, dzięki którym trafiła do segmentu najbardziej zaawansowanych urządzeń fiskalnych.Zdalne zarządzanie, wbudowany serwer WWW, multi-komunikacja i najwyższe standardy bezpieczeństwa danych oraz wydajny i trwały mechanizm drukujący!
Ilość produktów: 29 123...DALEJ

Dane teleadresowe :    ARTEM - Kasy Fiskalne | 40-063 Katowice | ul. Żwirki i Wigury 7 | telefon / Fax: 32 203 76 54 |

 Powered by: www.CDX.pl